Jesenné akcie a zľavy v kníhkupectve Panta Rhei a doručenie zadarmo


Panta Rhei ako najvýraznejšia a najkľúčovejšia sieť kníhkupectiev na Slovensku má aj svoju online predajňu. Miesto, kde ak prídete, majú otvorené kedykoľvek. Aj počas lockdownu, či po polnoci. V rámci predvianočného obdobia, počas októbra si pre svojich zákazníkov pripravili niekoľko ponúk a akcií. Pozreli sme si, čo zaujímavé v ponuke PantaRhei môže zaujať.

Panta Rhei - október 2020

Najmä aktuálnou akciou, pri ktorej pri nákupe nad 15 EUR neplatíte poštovné a balné. Bežná knižná objednávka určite nie je pod 15 eur, preto je vysoko pravdepodobné, že takýto krok výrazne zníži počet objednávok pod 15 EUR. Vzhľadom na cenu dopravy je to mimoriadne lákavý prvok. Doprava za takto výhodných podmienok platí do 2. novembra vrátane.

Jesenné knihobranie

Nie vinobranie, ale knihobranie, ako inak, odštartovali na október. Zľavy siahajú až do výšky 90%. Knihy sú priamo zobrazené a bjavuje sa pri nich aj viditeľná zľava oproti maloobchodnej cene. Knihy, ktoré majú zľavu aj viac ako 90% sú ale ľahko dostupné, nájdete ich bez ťažkostí. Zastúpené sú ženské romány, krimi, náučná literatúra, hobby, či trilery. Z vydavateľstiev je výrazné najväčšie vydavateľstvo IKAR, potom Motýľ, Tatran, Brána, Zelený Kocúr, Fortuna Libri a rôzne menšie vydavateľstvá. Ide o zaujímavý výber kníh od jediného eura. Na výber hlavnej pohnútky objednávať, ale aj na vyplnenie tých 15 EUR pre dopravu bezplatne.

Opičiak na úteku

Exkluzívna kniha len v ponuke Panta Rhei pochádza od ilustrátora Lea Timmersa. Vyšla cez vydavateľa Daruso ešte 5. októbra 2020.

Novinka Juraja Červenáka s mapou

Hlavné stránky upozorňujú v grafickej reklame na akciu len v rámci Panta Rhei. Zákazníci, ktorí si objednajú novinku Juraja Červenáka Anjel v podsvetí (Barbariš a Stein 7) získajú aj ilustrovanú skladaciu mapu. Horšie je, že po kliknutí na detail knihy sa viac o mape nikde nehovorí. Nie je tak jasné, či ešte je v ponuke, alebo len reklama na hlavnej stránke je neaktuálna. Uvádza však, že akcia platí do 28. 10. alebo do vypredania zásob. Ak v detaile knihy nie je nijako na mapu upozorňované, je pravdepodobné, že kvôli mape môžete už prichádzať neskoro.

Harry Poter a kompletná filmová séria

Harry Potter kolekcia 1-7 s celkovo 16 DVD diskami ie je síce knihou, no pre popularitu Harryho Pottera a prichádzajúci komplet kníh sa zvyšuje záujem aj o Harryho Pottera. Jeho filmová podoba stojí momentálne 49,49 EUR, avšak ide o komplet aj s bonusovými DVD.

Čo najviac v ponuke momentálne letí?

Najpredávanejšou knihou v treťom októbrovom týždni na Panta Rhei je Gauč alebo šťastie kondičného trénera Maroša Molnára. Druhou Kráľovstvo od Jo Nesba, treťou Smršť Jozefa Kariku.  Tento rebríček sa pritom ani pri prvej trojke a ani neskôr veľmi nelíši od martinusu. Je priam identický, čo svedčí o reálnych záujmoch slovenskej čitateľskej verejnosti. Podobne je na tom aj bux.sk

Akcie a zlacnené knihy

Akékoľvek zlacnené knihy alebo neknižné produkty sú na jednom odkaze.Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...