Letný knižný výpredaj na buxe prináša mimoriadne ceny aj ponuku


Na bux.sk odštartoval ďalší knižný výpredaj s rozsiahlou ponukou zlacnených titulov. Tak ako je zvykom, aj tentoraz do ponuky zahrnuli niekoľko noviniek. Už čoskoro tak bude celá ponuka aj súčasťou niektorých tlačených médií, tak ako v priebehu roka opakovane. Nechýba darček pri nákupe 25 eur, ktorý je v tejto chvíli v podobe knižky „Chcem naštartovať kreativitu“. Ten sa zákazníkom pripočíta len ak nakúpia za 25 eur a viac knihy z tejto ponuky.

Čo zaujímavé výpredaj ponúkne?

Viac ako 30 rôznych kníh v cene jediného eura. Primárne sa knihy nezobrazia podľa ceny, avšak na odkaze „podľa ceny“ je možné získať prehľad kníh cenovo od najnižšej. Za euro je možné zakúpiť niekoľko kníh venovaných domácim prácam, Dukanovej diéte, vareniu Braňa Deáka. V tejto cene sa hýbe aj napínavé čítanie 10 dní v Islamskom štáte, ktoré má nepochybne väčšiu hodnotu a takto nemusí byť zlá kúpa. Rovnako ako napínavý akčný triler pre mladých – Uvoľnení. Zaujať aj môže zaujímavý triler Posledná možnosť účinku, ktorý, zdá sa, dosiaľ verejnosť celkom nedocenila. Pre blogerov môže byť inšpiratívna kniha Blog za milión a pre mladých tínedžerov môže byť zábavný a lákavý šialený zápisník „Odviaž sa! Kdekoľvek!

Za 2 eurá je možné zakúpiť dve skvelé knihy od Liane Moriartyovej – Prečo sme sa vlastne rozišli a Zaľúbená hypnotizérka. Ich kúpu určite nebude čitateľ ľutovať podobne, ako pri knihách Len nie láska nebeská, Milá pani Birdová alebo Dánske dievča s cenovkou 2,50 EUR. V tejto cene sa v ponuke pohybuje viacero kníh pre detské publikum. Ide pritom o knihy, ktorých hodnota je určite vyššia. Za cenu 2,90 EUR je tu aj Čárymáryfučpunč, neobyčajná, ale parádne ilustrovaná kniha od autora Nekonečného príbehu. Jedna zo starších kníh Lucie SaskovejNeznámych nemiluj – je tentoraz tiež výhodnejšie. Za rovnakú cenu je možné zakúpiť aj Tajomstvá jedného domu, žánrová zmena obľúbenej Zuzky Šulajovej, autorky Džínsového denníka. Pre ženské publikum môže byť lákavá Odvaha, pre tínedžerky Tisíc chlapčenských bozkov a pre muža parádna kniha venovaná lovcom nacistov po II. svetovej vojne. Kníh, ktoré ale nemožno len tak obísť je v ponuke viacero. Je ňou aj Vox, ktorú možno nazvať až šialeným distopickým románom, ktorý nechceme aby sa niekedy v histórii ľudstva naplnil.

Pár stoviek kníh v rozsiahlej ponuke

Napočítali sme viac ako 300 kníh, ktoré si čitateľ musí prejsť, ak si chce nakúpiť. Príležitosť na doplnenie knižnice je to mimoriadna. Na výber je aj mnoho voľnočasových a detských kníh, beletria pre ženy, náučná literatúra, ale tiež viacero kompletov, čiže výhodných balíčkov kníh, kde podľa autora, alebo v rámci celej série môžete zakúpiť viac kníh výhodnejšie. Tieto komplety sa pritom týkajú aj niektorých noviniek, ktoré uzatvárajú, alebo len pokračujú v sérii. Z noviniek, ktoré sa vezú na podpore dopredaja, je v ponuke začlenených niekoľko známych kúskov. Napríklad 365 dní, ktorá sa medzičasom vypredala. Posledný žid, Slovania, alebo krimi Vlčie leto od Hansa Rosenfeldta, ktorý sa nám donedávna predstavoval ako súčasť autorskej dvojice Hjort a Rosenfeldt píšuci sériu o Sebastianovi Bergmanovi.Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...