Bača, Ferko a Najvernejší: Geniálny rýchlokurz na prežitie so psom


Najčastejšie sa v knihách stretávame s reláciami a programami markízy a JOJ. Poteší, ak niečo zaujímavé a prevratné prináša RTVS a aj to sa ocitne v knižnej podobe. Takou je relácia Najvernejší, ktorá sa venuje chovateľom a majiteľom psov, psíkom a ich rozdielnosťou, výchovou a potrebami. Juraj Ferko a Juraj Bača tak spolu so Zuzanou Čižmárikovou pripravili aj knižnú podobu relácie. Knihu, ktorá prinesie mnohé poznatky a rady uvedené v relácii, aj mimo nej. Kniha, ktorá vychádza 17. októbra je určite zaujímavým prekvapením o to viac, že o nej neexistovali žiadne informácie a plány uvedenia. Šlo tak o prekvapenie, ktoré poteší určite hlavne všetkých, ktorí ocenia knihu venovanú výchove a vzťahu človeka so psom.

Anotácia knihy Najvernejší:

Neviete si poradiť s nezbedným správaním svojho psíka? Vyskúšajte overené rady a tipy od známeho psieho kouča! Skúsený odborník Juraj Ferko sa milovníkom psov tentoraz prihovára cez knihu Najvernejší, ktorá vznikla po úspechu rovnomennej relácie RTVS. V nej sa dozviete, čo všetko treba pripraviť pre drobné šteniatko a aké hračky a maškrty havkáči najviac potrebujú. Ale aj to, čo robiť s nezbedníkmi a ako napraviť ich zlé správanie a neposlušnosť. S trochou trpezlivosti si tak môžete vytvoriť harmonický vzťah so svojím štvornohým priateľom.

Rady dopĺňajú výnimočné príbehy moderátora a milovníka psov Juraja Baču, ktorý bol svedkom mnohých šťastných koncov psích príbehov. Ak máte túto knihu, žiadnu inú nepotrebujete!

Viac o knihe na BUX.skInzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...