Martin Pyco Rausch vydáva knihu Treba si variť (aj v špeci verzii)


Martin Pyco Rausch bude pre mnohých mimo sociálne siete známy predovšetkým ako moderátor. Sparing partner Adely Banášovej, dnes Vinczeovej. Lenže Martin Pyco Rausch je už niekoľko rokov aj úspešný foodbloger. Nadšenec pre dobré jedlo, ktorý z koníčka dotiahol záujem o jedlo a jeho prípravu do takej podoby, že inšpiruje aj profesionálov. Ako foodbloger je pritom držiteľom dvoch ocenení SOWA, ktoré sa udeľujú vplyvným influencerom. Na svojom instagrame má viac ako 112 tisíc sledovateľov.

treba si variť pyco

Ak sa teda rozhodne vydať knihu venovanú obľúbeným a vycibreným receptom, bude to veľká udalosť. To je viac menej isté už na začiatku. Tí, čo ho sledujú na Instagrame už však vedia, že jeho kniha s názvom Treba si variť, nie je v plánoch, ale už je v reálnej podobe. Niekoľko mesiacov čakania v rámci predobjednávok prinieslo knihu, ktorej oficiálny dátum vydania je 10. 10. 2023.

Na bux.sk je kniha v trochu špeciálnej verzii s podpisom

Knižná novinka Treba si variť má svoju predobjednávkuv azda každom veľkom kníhkupectve. Na BUX.sk je však možnosť zakúpiť si knihu aj s podpisom jej autora. Okrem toho je súčasťou knihy v takomto prípade aj ako malý darček záložka. Tú síce vydavateľstvo ešte neodhalilo a tak nevieme, ako bude vyzerať, no môžeme sa nechať prekvapiť. Kniha vychádza na 232 stranách. Každý z receptov musel byť vytvorený a nafotený, takže sa môžeme tešiť na krásne foto-ilustrácie ku každému z receptov.

Kvalitný papier a formát podobný na ďalšie knihy varení so známymi osobnosťami, ktoré nebudeme menovať. Veríme však, že pre vysoký úspech tejto knihy nebude mať núdzu o čitateľa. Fakt, že sa kniha opakovane dostávala do rebríčkov najpredávanejších kníh práve na bux.sk svedčí o tom, že o ňu naozaj bude záujem. A popularita samotného autora je základom pre úspech. Tešíme sa.

Anotácia knihy Treba si variť

Najúspešnejší foodbloger sa vracia s knihou famóznych receptov, ktoré pošteklia všetky vaše chuťové poháriky.

Kniha Treba si variť je nabitá najobľúbenejšími receptami, ktoré Martin PYCO Rausch testoval celé roky s viac ako stotisíc ľuďmi, ktorí ho sledujú na sociálnych sieťach. Navyše pridal novinky, rady a zážitky. Nechýbajú odborné poznámky Silvie Horeckej a, samozrejme, ani fotografie, do ktorých by ste sa najradšej zahryzli.

Ako PYCO vraví: „Každý rok chcem byť lepší, šikovnejší a kreatívnejší. Od trilógie Moje Jedlo prešlo 7 rokov a chcem, aby hneď po otvorení TREBA SI VARIŤ každý pochopil, kam som sa posunul. Inšpirujme sa navzájom!“

Martin PYCO Rausch má na konte už tri mimoriadne úspešné kuchárske knihy. Následne sa pustil do videotvorby a jeho recepty na sociálnych sieťach získali viac ako stotisíc sledovateľov. Získal dve prestížne ocenenia Social Awards Slovakia (SOWA) v ankete najobľúbenejších influencerov slovenského internetu. Sám nakrúca aj fotografuje všetky jedlá a dezerty. Teraz sa konečne vracia s dlho očakávanou kuchárskou knihou, ktorá prináša desiatky chutných receptov.Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...