Foodblogerka Kristína Procházková vydáva knihu Láska v hrncoch


Držíte v rukách knihu, ktorá vás skutočne naučí variť. Chutne, lahodne, voňavo, krásne a najmä… s láskou. Nezáleží na tom, či ste začiatočník, alebo máte „odvarené“ roky. Na receptoch v tejto knihe si pochutí mäsožravec aj vegán. Kristína Procházková varí so štýlom. Jej instagramový profil @laskavhrncoch sleduje viac ako 14 000 sledovateľov. Ja plný krásnych fotografií tých najrôznejších dobrôt – polievok, cestovín, mäsových aj bezmäsitých jedál a samozrejme dezertov. V tejto chvíli sa jej kuchárske umenie už dá nájsť aj na pultoch kníhkupectiev vo forme krásnej publikácie – kuchárskej knihy s rovnomenným názvom Láska v hrncoch. Svoje recepty nielen pripravuje, ale aj krásne nafotí. Kniha je pastvou pre oči, aj pre vaše chuťové poháriky. Dobrú chuť!

Láska v hrncoch

21.11.2013 sa konal krst knihy. Večerom sprevádzal foodbloger Daniel Čoje Feranec. Spoločne s fotografkou Janou Gombošovou knihu aj uviedli do života posypaním múkou. Múka totiž bola úplne na začiatku celého tvorivého procesu, pri ktorom sa táto trojica spoznala. Janka je autorkou niekoľkých fotografií, ktoré sa v knihe nachádzajú. Všetky ostatné fotografie uvarených a upečených receptov si autorka Kristína Procházková nafotila sama.

O čom je kniha:

Vyčarujte vo svojej kuchyni krásne okamihy, aké kedysi chutným jedlom vytvárali vaši rodičia či prarodičia. Varenie a pečenie nie je iba o receptoch, chutiach a vôňach, ale aj o spomienkach a pocite domova. Držíte v rukách knihu, ktorá vás skutočne naučí variť. Chutne, lahodne, voňavo, krásne a najmä… s láskou. Nezáleží na tom, či ste začiatočník, alebo máte „odvarené“ roky. Na receptoch v tejto knihe si pochutí mäsožravec aj vegán. Vyčarujte vo svojej kuchyni krásne okamihy, aké kedysi chutným jedlom vytvárali vaši rodičia či prarodičia. Varenie a pečenie nie je iba o receptoch, chutiach a vôňach, ale aj o spomienkach a pocite domova. V úvode sa zoznámite s jednotlivými surovinami a základnými princípmi práce v kuchyni, ktoré budete môcť aplikovať aj vo vašich vlastných variáciách. Následne sa zoznámite s jednoduchými tradičnými receptami známymi z detstva, no tiež s úžasne vyzerajúcimi modernými dezertami, ktorými ohúrite rodinu aj akúkoľvek návštevu.

Môžete sa spoľahnúť, že všetky receptúry sú overené, podrobne popísané a spracované tak, aby ste ich dokázali zrealizovať v úplne bežných domácich podmienkach. Vďaka radám, tipom a rôznorodosti použitých techník v jednotlivých receptoch budete vedieť vytvoriť dokonalé jedlo či dezert z akýchkoľvek surovín a kedykoľvek budete potrebovať. Slobodne, kreatívne a bez limitov. Ak totiž máte dobrý recept, dokážete uvariť a upiecť čokoľvek si zaumienite!

Autorka svoju knihu predstavujte takto:

Viac o knihe: https://www.bux.sk/knihy/714905-laska-v-hrncoch.htmlInzercia:

Tlačové správy

Články vydávané pod označením Tlačové správy sú článkami vydavateľstiev, samotných autorov a oficiálne správy venované svetu kníh. Aj preto možno badať určitú inú podobu v tvorbe, ktorá je takto označená. Má inú štruktúru, no najmä informujú o knihách zväčša ako o horúcich novinkách.