Kuchárska kniha Takmer zabudnuté recepty vám pripomenie spomienky


Premýšľate niekedy nad tým, čo napiecť? Alebo si spomínate na tie dobré, poctivé koláče, ktoré zvykla piecť vaša babka a vám tak chutili? Inšpiráciu na klasické sladké a slané pečené dobroty nájdete v knihe Takmer zabudnuté recepty.

Takmer zabudnuté recepty

Pri listovaní stránok knihy vás opantá príjemná nostalgia prenesená do 70 krásne nafotených receptov, ktoré si pamätáme z detstva. Pečené buchty, makové lupačky, domáce slané rožky či chlieb, kysnuté ovocné koláče alebo zákusky, nad ktorými sa vám budú zbiehať slinky a mnohé ďalšie iné recepty na vás čakajú v tejto knihe, ktorú musíte mať.

Pokračovanie sladkého blogu v knižnej podobe

Autorka knihy, Michaela Smolová, knihu vydala ako „papierové“ pokračovanie svojho sladkého blogu „Sisters Bakery“, ktorý spolu so svojou sestrou prevádzkuje už šiestym rokom. V siedmych kapitolách, ako napr. Keksíky a drobné koláčiky, Domáci chlieb a pečivo, Slávnostné koláče, Víkendové pečenie, Vianočné koláče, Jesenné recepty a pod. si budete môcť vybrať recept, ktorý upečiete možno už tento víkend. Recepty sú inšpirované prastarými kuchárskymi knihami či zápisníkmi s receptami po babke. Každý recept je samostatne nafotený a okrem nich v knihe nájdete praktické rady, zaujímavé informácie alebo úsmevné anektody viažuce sa na niektoré recepty.

Takmer zabudnuté recepty

V čase, kedy všetci sedíme doma a testujeme svoje kuchynské zručnosti, môže byť kniha Takmer zabudnuté recepty pre vás užitočným pomocníkom a nápaditou inšpiráciou pri pečení na každý deň. Ak aj sami nepečiete, táto kniha určite poteší niekoho blízkeho, kto sa tejto záľube s vášňou oddáva.

Takmer zabudnuté recepty

Čo o knihe povedali tí, ktorí si ju už kúpili?

Dobrý deň, ďakujem,kniha dnes došla. To je sen vlastniť tak úžasnú knihu, ďakujem.” Slavomíra D.

“Dobrý deň, dnes mi bola doručená knižka, páči sa mi, je prehľadne spracovaná a skutočne niektoré recepty mi pripomenuli  detstvo a  pečenie s mojou mamou, aj babkou. Prázdniny som strávila  na dedine, kde na dvore stála pec, v ktorej sa piekol chlebík a posúchy, rada na to spomínam, niekedy to tak bolo.” Mária K.

“Včera mi kniha dorazila. Je moc pěkná – od každého něco. Ráda peču, tak určitě z ní brzo něco vyzkouším. Moje největší záliba jsou perníčky, i když se stále jen učím.” Lenka Ch.

“Ďakujem krásne….knižka je fakt suprová.” Monika M.

“Dobrý deň, knihu mám doma…oživila som si spomienky na detstvo a mamine koláčiky….a rumové mesiačiky sú u nás dosť často..” Katarína K.

“Dobrý deň, ďakujem za knižky, sú naozaj skvelé . Už plánujem kedy čo upiecť.” Diana T.

“Dobrý deň, dnes som si akurát bola domov po knižku a vyzerá úžasne. Aj po obsahovej stránke a aj po vizuálnej.” Martina M.

“Dobrý den, kuchařky dorazily. Nádhernějši jsem neviděla, fakt krásná. Mátě být na co pyšná!” Helena B.

Technické informácie o knihe:

  • formát 190 x 245 mm,
  • počet strán 177
  • počet receptov 70 (každý recept má plnofarebnú fotografiu)
  • tvrdá šitá väzba
  • hmotnosť 900 g
  • Rok vydania: 2019
  • Vydavateľ: Ing. Michaela Smolová – Sisters
  • ISBN: 9788057012382
  • Informácie o knihe aj na oficiálnych stránkach: http://sistersbakery.sk/takmer-zabudnute-recepty/

V ponuke na MARTINUS.SK | BUX.SK | PANTA RHEI | alebo na oficiálnych stránkach SISTERSBAKERY.SKInzercia:

Tlačové správy

Články vydávané pod označením Tlačové správy sú článkami vydavateľstiev, samotných autorov a oficiálne správy venované svetu kníh. Aj preto možno badať určitú inú podobu v tvorbe, ktorá je takto označená. Má inú štruktúru, no najmä informujú o knihách zväčša ako o horúcich novinkách.