Draco Malfoy, teda Tom Felton a kniha Spoza čarovného prútika


Už sú to roky, čo sa Tom Felton uchádzal o rolu Harryho Pottera. Získal však nakoniec vo filmovej sérii úlohu niekoho celkom iného. Draco Malfoy bol postavou, ktorou sa preslávil a pre ňu si ho budeme pamätať najviac. Aspoň teda do chvíle, než sa mu podarí presadiť s inou kľúčovou úlohou. Tom Felton nedávno pripravil vo svojej rodnej krajine knihu, ktorá sa stala hneď zaujímavým hitom. Má svojich fanúšikov a akékoľvek zaujímavosti z odhalenia z poza zákulisia nakrúcania Harryho Pottera sú pre fanúšikov pottrermánie vítané. Felton spomína aj na mnohé iné pohľady na svoj život. Kniha vychádza 16.10 vo vydavateľstve IKAR a je tak v portfóliu vydavateľstva ďalším titulom, ktorý sa nejako týka celej série Harry Potter.

Viac podrobnosti a možnosť nákupu na bux.sk

Oficiálna anotácia knihy Spoza čarovného prútika

Ohlásili prestávku a Gambon vyčaroval zo svojej brady cigaretu. Nás dvoch bolo často vídať pred skladom, v ktorom stála Astronomická veža, ako si užívame „závan čerstvého vzduchu“, ako sme tomu hovorili. Okolo nás pobehovali maliari, štukatéri, tesári a elektrikári a medzi nimi sme ja a Dumbledore poťahovali z cigariet.

Dospievanie Toma Feltona od nakrúcania filmu Piadimužíci po úlohu čarodejníka rozhodne nemožno označiť za obyčajné. Vo svetle reflektorov sa ocitol už ako dvanásťročný, keď získal kultovú rolu Draca Malfoya vo filmoch o Harrym Potterovi.
Tom prvý raz úprimne a s humorom jemu vlastným opisuje, aké to bolo vyrastať na plátne a byť súčasťou čarodejníckeho sveta. Hovorí o zlomovom bode vo svojom živote, o filmovom zákulisí a priateľoch, ktorých počas desiatich rokov získal, ako aj o kladoch a záporoch slávy a života po skončení nakrúcania potteroviek.
Pripravte sa na stretnutie so skutočným čarodejníkom.

Z anglického originálu Beyond the Wand: The Magic and Mayhem of Growing Up a Wizard (Ebury Spotlight, an imprint of Ebury Publishing, London 2022) preložila Andrea Vargovčíková.

Viac podrobnosti a možnosť nákupu na bux.skInzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...