Nový Harry Potter komplet 1-7 ako ako limitka s podpísanými plagátmi


Na trhu sa dnes objavuje nečakane niečo, čo nepochybne zaujme práve nadšencov čarodejníka s čiernymi okuliarmi a jazvou na čele. Harry Potter a jeho 7 kníh sme nedávno mali možnosť vidieť v novej verzii. Tú pripravil slovenský ilustrátor Adrián Macho, ktorý je momentálne azda najznámejším ilustrátorom súčasnosti. Nemusí to byť ani tak pre jeho slávnu veľrybu Gerdu, ale práve preto, že jeho meno sa už objavilo aj v podcastoch, v článkoch, rozhovoroch a prezentuje sa najmä originálnou tvorbou, či na sortimente značky Tuli, známej svojimi tulivakmi na sedenie. Adrián Macho je však najmä v súvislosti s Harry Potterom autorom jeho novej grafickej podoby. Tá nadchla mnohých na Slovensku, aj za hranicami. Knižný komplet sa ako jeden z mála kompletov vôbec dostáva do TOP 10 rebríčka predajnosti nejedného knižného predajcu. A teraz prichádza rovnaký komplet ako „limitka“, čiže ešte s niečím navyše.

Limitka a 100 balíčkov podpísaných plagátov

Vydavateľstvo IKAR, a.s., ktoré vydáva Harryho Pottera v slovenskom znení, v spolupráci s ilustrátorom nevydáva len komplet, ale v limitovanej edícii len 100 kusov ponúka v predajni luxusnakniznica.sk aj verziu kompletu so siedmymi plagátmi. Sedem plagátov pritom nie je možné získať nijak inak, len v rámci limitovaného počtu 100 kusov. Táto ponuka sa nemá opakovať  a ponúkať sa bude exkluzívne na stránkach www.luxusnakniznica.sk, čo je predajňa prevažne drahých a limitovaných, respektíve číslovaných, alebo cenných kníh. Aj k novému Harrymu Potterovi sa pristupuje s patričnou úctou, ak pre predaj slúži samostatná stránka s rezerváciou jedného zo 100 balíčka.

Obsahom limitovanej edície je klasický komplet v novom grafickom prevedení od Adriana Macha. Rozdielom je však aj balíček so siedmymi plagátmi, ktoré zachytávajú zväčšeninu každého motívu z prednej obálky knihy. Sedem plagátov a každý nesie podpis ilustrátora. Najmä zberatelia neobyčajných diel a zaujímavých limitovaných edícií tak môžu skúsiť šťastie a zarezervovať si niektorú zo stovky kníh. Iná príležitosť získať všetkých sedem plagátov nebude a rovnako tak získať podpis autora tejto grafiky.Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...