Novinky

Diár Rok podľa Dary 2022 už v predaji, tiež s Dariným podpisom

Rok podľa Dary Dara Rolins 2022

Či už Darinka Rolinsová, alebo Dara Rolins, stále tá istá osoba, ktorú sledujeme celé desaťročia, úspešná speváčka, ale aj po niekoľký rok autorka diára na celý jeden rok s názvom „Rok podľa Dary…“. Diár pre rok 2022 je už uvedený do predaja. Je už tradične plný povzbudivých myšlienok určených ženám, citátov, ale najmä záznamového priestoru. Sem tam s nejakým návodom, alebo receptom. Mať takýto diár nikdy nie je na škodu. Pre Dariných fanúšikov je to už tradícia, pre tých ostatných možno teraz možnosť vyskúšať v pestrej škále rôznych diárov tento.

Vychádza v dostatočnom predstihu pre tých, čo kupujú vianočné darčeky pre blízkych vopred, ale aj z obchodného hľadiska má určite význam vydávať kalendárový typ produktu s časovou rezervou. Nešťastné je začať s predajom v decembri, najmä ak je veľký náklad. Tento rok má diár obálku farebne menej výraznú, s vyobrazením Dary ako lieta na oblohe. Logo sa drží rovnakých línií ako minulý rok. Formát je 136×218 mm a váha 355 gramov. Na 184 stranách ide o viazanú väzbu a farebnú tlač.

Na buxe s podpisom ako limitka

Internetové kníhkupectvo bux.sk už ani neprekvapuje, že si pre zákazníkov pripravilo znova niečo nové. Zaujímavým je variant diára aj s podpisom. Dara Rolins podpísala niekoľko kusov, ktoré je možné si objednať. Keďže ide o limitovanú ponuku, je ponuka aj časovo obmedzená viazaná na počet predaných kusov. Pred pár dňami mohli návštevníci kníhkupectva Panta Rhei zažiť Daru osobne a získať do diára podpis priamo na mieste. Pre vzdialenejších ľudí, ktorí by sa do Bratislavy v tom čase ani nedostali, je však táto príležitosť určite zaujímavá. Vianočné darčeky začíname nakupovať už v lete. Lepšie ako na poslednú chvíľu.

Diár od Dary Rolins na rok 2022 nájdete na bux.sk, konkrétne na:

Aký máš z čánku pocit?

Excited
1
Štastný/á
0
Páči sa mi to
0
Neistota
0
Silly
0
Tom
Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Novinky

    Komentáre sú ukončené