Diár Rok podľa Dary 2022 už v predaji, tiež s Dariným podpisom


Či už Darinka Rolinsová, alebo Dara Rolins, stále tá istá osoba, ktorú sledujeme celé desaťročia, úspešná speváčka, ale aj po niekoľký rok autorka diára na celý jeden rok s názvom „Rok podľa Dary…“. Diár pre rok 2022 je už uvedený do predaja. Je už tradične plný povzbudivých myšlienok určených ženám, citátov, ale najmä záznamového priestoru. Sem tam s nejakým návodom, alebo receptom. Mať takýto diár nikdy nie je na škodu. Pre Dariných fanúšikov je to už tradícia, pre tých ostatných možno teraz možnosť vyskúšať v pestrej škále rôznych diárov tento.

Vychádza v dostatočnom predstihu pre tých, čo kupujú vianočné darčeky pre blízkych vopred, ale aj z obchodného hľadiska má určite význam vydávať kalendárový typ produktu s časovou rezervou. Nešťastné je začať s predajom v decembri, najmä ak je veľký náklad. Tento rok má diár obálku farebne menej výraznú, s vyobrazením Dary ako lieta na oblohe. Logo sa drží rovnakých línií ako minulý rok. Formát je 136×218 mm a váha 355 gramov. Na 184 stranách ide o viazanú väzbu a farebnú tlač.

Na buxe s podpisom ako limitka

Internetové kníhkupectvo bux.sk už ani neprekvapuje, že si pre zákazníkov pripravilo znova niečo nové. Zaujímavým je variant diára aj s podpisom. Dara Rolins podpísala niekoľko kusov, ktoré je možné si objednať. Keďže ide o limitovanú ponuku, je ponuka aj časovo obmedzená viazaná na počet predaných kusov. Pred pár dňami mohli návštevníci kníhkupectva Panta Rhei zažiť Daru osobne a získať do diára podpis priamo na mieste. Pre vzdialenejších ľudí, ktorí by sa do Bratislavy v tom čase ani nedostali, je však táto príležitosť určite zaujímavá. Vianočné darčeky začíname nakupovať už v lete. Lepšie ako na poslednú chvíľu.

Diár od Dary Rolins na rok 2022 nájdete na bux.sk, konkrétne na:Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...