Obchod Knihy pre každého poteší svojim veľkým výpredajom


Kníhkupecký portál Knihy pre každého spustil svoj knižný výpredaj a láka na množstvo zaujímavých kúskov. Ceny od necelého eura vyššie, častokrát so zľavami 80%, no najzaujímavejšie knihy ponúka za 50%. Vyberať je naozaj z čoho. Výpredaj je tak príležitosťou v predstihu pred Vianocami kúpiť knihy pre malých aj veľkých, spoločenské romány, ženské romány plné vášne a romantiky a núdzu nemáme ani o nejaký ten triler a krimi. Knihy pre každého v tomto prípade obsiahlo viacero vydavateľstiev. Niektoré knihy má pritom v ponuke aj také, ktoré ostatní predajcovia celkom vypredali.

Odkaz: Veľký knižný výpredaj na Knihyprekazdeho.sk

Niekoľko tipov, čo si určite všimnite

Z nich vyberáme napríklad nádhernú knihu venovanú kultúre Slovenska – Rok v slovenskej ľudovej kuchyni a Eleny Slobodovej zaujímavá knižka Slovenský detský rok. Tá nám približuje podobu života detí v minulosti, detské hry, ich povinnosti, spoločenské očakávania počas rôznych ročných období, sviatočných období a pod.. Extrémnu zľavu ponúkne Stačí škrtnúť zápalkou od Ng Celeste za 0,95 EUR, Nočný film od Marishe Pessl za 2,95 EUR.

Pri zoradení podľa ceny prekvapujú ceny kníh od 0,30 EUR. Monster High séria, ktorá je na iných miestach nedostupná už dokonca niekoľko rokov sa tu objavuje za 0,50 EUR. Čas smrti od Andreasa Grubera s cenovkou 2,95 eur a Liane Moriarty a jej Kto je bez viny za 3,95 EUR tiež pôsobí lákavo. Obe knihy pritom patria medzi známe.

Prekvapením je Macbeth od Jo Nesboa z pôvodnej ceny 15,90 EUR na 5 EUR. Nedoceneným je určite distopický román VOX. Z pôvodnej ceny 12,90 nás láka cenovkou 2,50 EUR. Dlhodobo populárna kniha Biblia pre celú rodinu s ilustráciami nesie cenovku 14,99 eur čo je cena o 10 eur lacnejšia než bežná. Kniha je tradičnou súčasťou aj výpredajov na Bibliotéke už pár rokov, no posledné roky Bibliotéke nepriali a tak je príležitosť si ju kúpiť aj táto dobrá. Nájdite si ďalšie v aktuálnej ponuke.Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...