Michala Ries a jej pripravovaná novinka 24 dní do Vianoc aj s podpisom


Michala Ries len nedávno potešila svojich čitateľov a fanúšikov knihou Celý život a dnes prekvapuje opäť. Pred Vianocami 2022 budeme mať možnosť si prečítať ďalšiu knihu s oveľa zaujímavejšou tematikou. Príbeh bude vianočný, o čom svedčí aj samotný názov 24 dní do Vianoc. Celkom iný, tematicky viac zasadený na konkrétne obdobie síce nevychádza 24 dní do Vianoc, ale predsa môže byť u jednotlivých zákazníkov v nejakom takom čase doma. Na bux.sk teraz dokonca prichádza aj možnosť zakúpiť si knihu s podpisom autorky. Podobná akcia bola aj nedávno pri jej predošlej knihe. Záujem potešiť svojich fanúšikov podpisom v knihe je o to úctyhodnejší, že autorka nepochádza z Bratislavy. Ponuku podpísanej novinky Michaly Ries nájdete na bux.sk

O čom bude novinka 24 dní do Vianoc?

Bláznivá i dojemná romantická komédia zabalená do kúzla Vianoc. Nina má dobre platené miesto, skvelé kolegyne a čoskoro ju povýšia. Práca ju však vôbec nenapĺňa. Má perspektívny vzťah so spoľahlivým mužom, ktorý ju má úprimne rád. Ona ho však nemiluje.

Čaká ju predĺžený víkend v Paríži, na ktorý sa ani trochu neteší. A na dosah ruky má dokonalý byt, do ktorého sa netúži nasťahovať. Nechtiac vypočutý rozhovor neznámej dvojice ju prinúti premýšľať nad vlastným životom. Vydesí ju, keď si uvedomí, že osoba, ktorou je dnes, sa na jej niekdajšie ja vlastne ani  nepodobá, a rozhodne sa to zmeniť. Do Vianoc zostáva dvadsaťštyri dní a Nina začne robiť všetko pre to, aby bola na Štedrý deň opäť sama sebou – vyťahuje zo skrine rodinných kostlivcov, plní si tajné túžby, priznáva boľavé pravdy, napráva staré chyby a uskutočňuje svoje sny. Aj tie pochabé.

A keďže vianočný čas je plný zázrakov, do cesty sa jej pripletie príťažlivý cudzinec, ktorý jej rozbúcha srdce, vždy keď sa naňho pozrie. Mohol by byť tým najkrajším vianočným darčekom, aký kedy dostala… ak bude dosť odvážny, aby si ju skrotil.

Informácie o knihe

  • ISBN: 978-80-220-2438-9
  • Vydavateľ: Slovenský spisovateľ, a.s.
  • Vianočný príbeh, ako jeden z mála vôbec v ponuke slovenskej tvorby
  • Vychádza 15.11.2022
  • Bude mať až 448 strán
  • Konkrétny časový údaj s ktorým by sa dalo marketingovo pracovať, no knihu si mnohí rozbalia až zrejme práve na Vianoce. V každom prípade môže byť zaujímavý aj pre film. Filmári sa slovenských predlôh chytajú len výnimočne a aj to zväčša pri jednej autorke. Kvality však majú aj iné diela. Skúste v komentároch navrhnúť svoje tipy na knihy, ktoré by mohli byť skvelým filmom.
  • Aj s podpisom autorky kúpite na bux.sk


Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...