V marci vychádza novinka Vojtecha Beniczkého Hrobové ticho


Počas prvého marcového týždňa sa v kníhkupectvách objavila novinka od autora kriminálnych románov Vojtecha Beniczkého. Hrobové ticho je štvrtým knižným počinom tohto autora. Pôvodne bol dátum vydania plánovaný na magický dátum 22.2.2022.  Prílišná vyťaženosť tlačiarne však dopomohla k tomu, že každá druhá kniha autora, uzrela svetlo sveta v marci,  teda počas mesiaca kníh.
Dej je už tradične situovaný prevažne v našom hlavnom meste. V centre Bratislavy, ale aj na periférií a poprvýkrát aj na ulici,  na ktorej býva Vojtech Beniczky. Sčasti sa odohráva aj na Záhorí, ku ktorému má autor špeciálny vzťah a rád  tam trávi voľný čas.

Anotácia novinky Hrobové ticho:

Paula Santorisová sa odhodlá urobiť hrubú čiaru za starým životom. Chce sa naplno venovať žurnalistike a písať kvalitné články. Dokonca preruší kontakt s bývalým kolegom z kriminálky, keďže táto cesta nikam nevedie. Lenže prosby o pomoc pri hľadaní strateného výherného žrebu ju privedú nielen späť k policajtovi, ktorý práve vyšetruje sériu vrážd, ale aj k samotnému vrahovi. A tak sa znovu ocitne vo veľkom nebezpečenstve. Vlastne v najväčšom vo svojom doterajšom živote…

V PREDAJI:  MARTINUS.SK | BUX.SKInzercia:

Tlačové správy

Články vydávané pod označením Tlačové správy sú článkami vydavateľstiev, samotných autorov a oficiálne správy venované svetu kníh. Aj preto možno badať určitú inú podobu v tvorbe, ktorá je takto označená. Má inú štruktúru, no najmä informujú o knihách zväčša ako o horúcich novinkách.