Poľský bestseller erotický román 365 dní (Blanka Lipińska) aj po slovensky


Poľsko má niekoľké výrazné symboly, ktoré k nám prenikli. Krówky, Waršavu, temný turizmus v podobe Osvienčimu, badrzo ladné kobiety, nákupy na trhoviskách, turistov na skútroch na zasneženej Orave… Posledný rok však Poľsko v očiach čitateľov, najmä čitateliek asociuje aj s iným symbolom. Erotický román 365 dní od Blanky Lipińskej sa dočkal aj filmového spracovania a patrí medzi to najžiadanejšie. Mnohí o ňom len počuli, siahli po iných jazykových verziách, no uvedomujúc si svoj úspech román doteraz nemal českú, či slovenskú verziu. Doteraz. Zatiaľ sa pripravovala česká aj slovenská verzia. Tá slovenská už má aj jasnejšie kontúry.

Slovenský preklad knihy 365 dní vychádza 25. mája 2021

Vo vydavateľstve IKAR, a.s. sa objaví 365 dní v slovenskom preklade už 25. mája. 320 stranová publikácia svojim príbehom pripomína Jasindu Wilder a jej staršie dielo Alfa, Beta, Omega. 365 dní je však stále s nádychom Fifty Shades. V Poľsku veľký hit, ale najmä román s veľkými očakávaniami, u žien.

Oficiálna anotácia románu 365 dní:

Laura s priateľom Martinom trávia dovolenku na Sicílii. Hneď na druhý deň, na jej dvadsiate deviate narodeniny, Lauru unesú. Zločin má na svedomí hlava sicílskej mafiánskej rodiny, mladý a príťažlivý Massimo Torricelli. Pred niekoľkými rokmi takmer prišiel o život pri prestrelke. V stave klinickej smrti uvidel záhadné dievča, z ktorého sa vykľula Laura. Len čo sa Massimo prebral, prisahal, že ju nájde a získa si jej srdce za každú cenu.
Laura nemá na výber. Môže si užívať prvotriedny luxus, relatívnu slobodu, no nesmie utiecť. Inak jej najbližším hrozí smrť. Laura má odteraz 365 dní, aby sa do Massima zaľúbila a rozhodla sa s ním ostať.

Informácie o knihe:

  • ISBN: 978-80-551-7766-3
  • EAN: 9788055177663
  • Rok a mesiac vydania: 2021/05
  • Počet strán: 320
  • Väzba: Knihy viazané
  • Formát: 125 × 200 mm
  • Vydavateľ: IKAR, a.s.
  • Autor: Blanka Lipińska


Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...