Povianočný knižný výpredaj odštartoval na bux.sk, u iných zatiaľ nie


Po Vianociach sa zväčša dočkáme výborných cenových ponúk, len čo utíchnu sviatočné zhony a ľudia sa vrátia do práce. je to už tradícia, že nie len pred Vianocami, ale aj po nich máme možnosť si nakúpiť výhodnejšie. Cenovky so zľavami sú skrátka vyhľadávané a vedia to aj predajcovia. Google nás upozorňuje, že prvým výpredajom povianočným, ktorý s témou kníh prichádza na našom trhu medzi veľkými knižnými predajcami, je BUX.sk. Na stránkach Martinusu a Panta Rhei sa prezentuje niekoľko noviniek. Pre tých, ktorí prichádzajú k darčekom výrazne oneskorene – po Vianociach, tak bude práve nákup na bux.sk možno riešením na ukojenie čitateľskej vášne. Alebo len doplnenie svojej knižnice niečím zaujímavým. Súčasťou ponuky je naozaj pestrá škála žánrov, literatúry faktu, aj komplety.

Darček za nákup je už tradícia

To čo býva pre mnohých z nás hlavným lákadlom, sú darčeky za nákup. Ak by ste nakúpili minimálne 25 eur z kníh, ktoré sú súčasťou ich aktuálnej ponuky, získať môžete motivačnú knihu Šinrin’joku – Umenie a veda lesného kúpeľa. Tú osobne nepoznáme a asi by nás nepresvedčila k samotnému nákupu. Stále však môže byť darčekom pre niekoho z nášho okolia, alebo môže presvedčiť jej obsah. Vyzerá totiž zaujímavo, aj keď nie podľa osobného vkusu autorky tohto článku. Kniha v pomerne vysokej hodnote ako darček pri nákupe nad 25 eur? Áno, má to len podmienku. Ten výber 25 eur minimálne musí byť z ponuky. Do sumy 25 eur sa nezapočítava nákup napríklad nejakej knihy, ktorá nie je z tejto ponuky, vyšla v dávnej minulosti, alebo je v predpredaji a neuvádza sa v ponuke. Je však z čoho vyberať a vyskladanie sumy 25 EUR je úplne jednoduché.

Povianočný výpredaj nájdete na tomto odkaze: BUX.SK

Niekoľko tipov, čo sa oplatí neminúť:

  • povianočný výpredaj ponúka viacero kníh v cenovkách od 1 eur, 2 eur a vyššie
  • nechýbajú novinky a zaujímavé tituly v predpredaji, vrátane niektorých, ktorým sa presunul dátum z minulého roka
  • komplet oboch kníh L. S. Hiltonovej, erotickej Maestry a Dominy
  • v predpredaji nová Mary Baloghová Splnený sen
  • novinka Michaely Ries Zadrž dych aj v komplete s Na úteku.
  • v predpredaji aj novinka od Mary Kubica, Neplač, miláčik
  • všetkých sedem kníh od Václava Neuera v komplete so zľavou 37%
  • alebo všetkých šesť kníh vydaných dosiaľ od Sandry Brown v zľave 34%
  • pekný výber sa týka aj detskej literatúry a celých sérií


Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...