Slovenská encyklopédia miest z filmových scén a seriálov aj ako e-kniha


Encyklopédia slovenských filmových miest, ktoré sa objavili v československom, slovenskom, ale aj svetovom filme, už u nás bola predstavená. Kniha Filmové miesta, ktorá by sa mala tento rok dočkať druhého dielu, je zaujímavá svojim obsahom, ktorému sa donedávna okrem pár magazínových článkov nevenoval nikto. Filmový turizmus je v zahraničí uznávanou oblasťou, v ktorej sa dokážu točiť milióny dolárov a môže byť príležitosťou pre aj odľahlé miesta. Vnímanie filmového turizmu u nás je však stále v plienkach. Vďaka knihe Filmové miesta sme mohli pochopiť, že zaujímavých miest máme od západu na východ po celom Slovensku naozaj veľa. Aktuálne vychádza aj elektronická verzia tejto knihy.

Ako e-kniha

Kniha Filmové miesta sa objavuje už aj v elektronickej verzii. Znamená to, že záujemcovia o kúpu knihy sa dočkali aj jej elektronickej verzie, ktorú si môžu čitatelia zakúpiť a prečítať v mobiloch, čítačkách, prípadne v počítači. Dostupná je tak aj z Gruzínska, Kanady, Thajska, respektíve kdekoľvek vo svete. Novinka sa už objavila v ponuke Martinus.skInzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...