Emily D. Beňová čoskoro vydá novinku, Navždy mojou. Čo ponúkne?


Ste milovníkom kníh Emily D. Beňovej? Potom Vás určite potešíme správou, že chystá novú knihu. Čitateľky oddychových kníh so šteklivou zápletkou sa môžu tešiť na knižnú novinku Navždy mojou, ktorá uzrie svetlo sveta už tento rok. S najväčšou pravdepodobnosťou to bude už v marci 2019.

Navždy mojou, Emily D Beňová

Navždy mojou v pevnom vydaní

Emily v nej znova rozohrá nevinnú hru, ktorá sa každou stránkou vystupňuje až do excelentného záveru, ktorý poteší nejednu romantickú dušu. Na svoje si prídu aj všetci tí, ktorí uprednostnia pred papierovým obalom pevnú väzbu, keďže v tomto prípade kniha vychádza viazaná s prebalom. Autorka nám prezradila, že hoci jej paperback nevadí, kniha s pevným obalom má pre ňu samotnú akosi väčšiu cenu.

„Odpúšťanie je vraj súčasťou života, no odpustiť sa nedá všetko, hlavne nie vtedy, ak vám bolo ublížené tým najpodlejším spôsobom. Lenže, čo urobíte, ak vás príde požiadať o pomoc rodina človeka, ktorý vám ublížil najviac? Podáte im pomocnú ruku, alebo sa otočíte chrbtom?“

Už z prvej časti anotácie môžeme rozoznať náznak obsahu, ktorý by mohol osloviť širšie spektrum čitateľov a iným možno pomôže rozhodnúť sa, či odpustiť alebo vrátiť dlh rovnakou silou. Má ísť o emotívny príbeh, ktorým autorka poukazuje na to, že priateľa spoznáme skutočne práve v núdzi. A možno to bude práve ten, od ktorého by ste to nečakali ani omylom. Nejeden sa pri knihe možno pozastaví a zamyslí sa nad tým, čo by na mieste hlavnej postavy urobil on.

„Podáte im pomocnú ruku, alebo sa otočíte chrbtom?“

Na prebale knihy nájdete aj hodnotenia od čitateliek, ktoré Vám o autorke a jej citu k písaniu prezradia viac. Kniha zatiaľ nie je v predpredaji, no čoskoro sa začnú objavovať prvé náznaky. Ide tak len o otázku pár týždňov a fanúšikovia slovenskej autorky Emily D. Beňovej budú mať novú príležitosť začítať sa do jej tvorby.Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...