Oteckovia sú u detí hitom. V predaji je set s plagátom, kalendárom aj podpismi


Najväčší hit tohto roka pred Vianocami? Zdá sa že Oteckovia. Na šťastie, netradičná kniha nie je najväčším hitom vo všetkých vekových kategóriách, ale hlavne u tých najmenších a mladých čitateľov. Seriálový Oteckovia z TV Markíza sa už na tohtoročnej Bibliotéke objavili v knižnej podobe a spôsobili ošiaľ väčší, než keď vychádza… v podstate čokoľvek knižné. Pri knihe Oteckovia ale netreba čakať žiaden prepísaný príbeh. Ide skôr o obrazovú a zábavnú publikáciu, ktorá je plná fotografií, príbehov, vysvetlení, vzťahov a samozrejme kniha prezrádza aj niečo z deja, ktorý sa ešte len odohrá. To, čo však ľudia žiadali najviac boli podpisy hercov, či niečo viac, propagačné materiály a podobne už na samotnej Bibliotéke. Pre niektorých fanúšikov je zmienka o seriáli v týždenníkoch lákadlom. Vydavateľstvo, ktoré má na svedomí v spolupráci s Markízou túto knihu, pripravilo set, ktorý môžeme nazvať ako aj limitovanú edíciu. Nachádza sa v ňom priveľa vecí, ktoré ocenia zrejme hlavne tí najväčší fanúšikovia. Pre podpisy tak nemusia merať cestu do Bratislavy.

Oteckovia špeciálny set

V jednej škatuli je toho viac

Do jednej škatule natrieskali mimo už dosť veľkej knihy aj niečo viac. Nájdete v ňom kalendár na rok 2019, plagát, odznak a aj štyri podpísané záložky konkrétnymi Oteckami. Limitovaná edícia bude mať len 1500 kusov a kúpiť sa bude dať cez internet s objednávkou domov len na jedinom jednom mieste na Slovensku. Zároveň sa bude dať kúpiť aj na dostihovej dráhe v Petržalke počas sobotnej mikulášskej akcii, kde majú byť aj Oteckovia.

Predaj je spustený na BUX.sk 

Naša redakcia tam síce nebude, no nám to stačí ako zaujímavosť. Ošiaľ okolo seriálu Oteckovia je zaujímavý, aj keď náš teraz zaujímajú tak trochu iné knižky.Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...