Všetko, na čom záleží : novinka Lucie Braunovej je v predpredaji


Slovenská spisovateľka Lucia Braunová je nám známa niekoľkými úspešnými románmi zo súčasnosti, trilerom, no tvorbou pre mladšie publikum v knižnom svete známom pod „Young Adult“ sa zatiaľ neprejavila. Jej pripravovaná novinka Všetko, na čom záleží bude práve o mladej láske. Ako téma je nevyčerpateľná a v jej novinke jej bude dostatok počas celého deja. Adrián sa zamiluje do dievčaťa menom Júlia, no nič nie je v živote ľahké a rovnako tak ani oni nebudú mať bezproblémové fungovanie vzťahu.  Či bude problém v tom, že Adrián je Cigán alebo naopak, že Júlia nie je Cigánka, bude musieť odhaliť samotný čitateľ.

Všetko, na čom záleží, Lucia Braunová

Možno si vás Adrián získa a zamilujete sa doňho rovnako ako sama autorka, možno budete nenávidieť a hnevať sa, ale môžeme vám sľúbiť, že koniec vás šokuje. Napriek tomu, že autorka sa presunula touto knihou do iného žánru, o prekvapenie nebude núdza.

Všetko, na čom záleží v predaji od 20. novembra

Kniha sa na trh dostáva v piatok 20. novembra. Je jednou z tých, ktoré vytasí knižný trh na svetlo sveta práve pred Vianocami. 256 stranový príbeh vydáva český vydavateľ Naše vojsko, čoraz viac známejší aj pre beletriu nie len v češtine, ale aj v slovenskom jazyku. Naposledy sme si mohli prečítať od Lucie Braunovej jej triler Viem, čo si urobila z roku 2018. Ten dokonca tento rok v máji vyšiel pre český trh v českom jazyku.

Novinku Všetko, na čom záleží predstaví aj anotácia o príbehu:

Júlia a Adrián. Ona prežila traumu, na ktorú si nepamätá, no napriek tomu ju prenasleduje ako dotieravý tieň. On prišiel o bezstarostné dospievanie vinou osudu. Obaja milujú tanec a keď sa do seba zamilujú, zdá sa, že ich láska je záchranným kolesom v chaotickom svete. Žiaľ, v živote nie je nič ideálne. Adrián je Cigán, a hoci pochádza zo slušnej rodiny, niekedy to nestačí. Najmä, keď si niekto myslí, že môže ovládať životy iných.
Ani jeden z nich sa nechce toho druhého vzdať, pretože sú si vzájomne všetkým, na čom záleží.
Nevyspytateľný osud znovu zasiahne. Zachráni ju Adriánova silná láska?
Alebo zostane navždy uväznená v hrôze z minulosti?

Informácie o knihe:Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...