Lucia Sasková už čoskoro vydá nový román Neviditeľná, s podpisom


Jedna z najúspešnejších slovenských spisovateliek – Lucia Sasková, chystá na september knižnú novinku. Jej čitateľskí fanúšikovia si pritom opäť prídu na svoje pre komplikované osudy a „diagnózy“ hlavnej postavy. Jej novinka Neviditeľná opäť prichádza s typickým vizuálom pre viaceré posledné knihy autorky. Tak ako je zvykom, v predpredaji sa kniha spája s ešte niečím zaujímavým.

Kniha s podpisom v predpredaji

Nový román s názvom Neviditeľná sa na sklade kníhkupectiev objaví až v septembri. Aj to však za predpokladu, že v tomto už vlastne predvianočnom období nezdržia alebo neposunú dátum dnes neznáme okolnosti. Kniha je už v predpredaji u mnohých predajcov. To najzaujímavejšie sa však spája už tradične s ponukou na bux.sk. Kníhkupectvo BUX.sk totiž ponúka tradične už po niekoľkýkrát Saskovej novinku aj s podpisom autorky.

BUX.sk ako obchod vydavateľstva IKAR, pod ktoré patrí aj vydavateľstvo Slovenský spisovateľ, vydávajúce knihy Lucie Saskovej, tak priamo naskladnením knihy vyrieši ako samotné podpísanie kníh. Fanúšikovia autorky to už poznajú z minulých rokov, kedy autorka neraz priniesla pohľad do skladu na celé palety jej kníh, ktoré vyrazila do Bratislavy podpísať pre svojich čitateľov. Podpísané knihy zvyšujú samotnej knihe mierne aj jej hodnotu. Možnosť predobjednať si knihu s podpisom nepochybne využijú všetci čitatelia, ktorí už majú viaceré jej kníh z minulosti s podpisom. Porušiť takúto šnúru by bol „hriech“.Inzercia:

Tom

Autor článkov venovaných knihám, novinkám, recenziám, či rozhovorom. Človek, ktorý sa stretáva s knižkami, zaujímajú ho múdre knihy a knižné zaujímavosti...