Unboxing Harry Potter komplet 1-7 limited edition s podpísanými plagátmi


Komplet všetkých kníh pôvodnej série Harry Potter 1-7 od J. K. Rowlingovej v slovenskom znení sa po 20 rokoch dočkal špeciálnej „20 Anniversary“ verzie. Veľmi pekne riešený nový grafický vizuál kníh ladený do hnedej vyzerá už od chrbta luxusne. Predné strany kníh vždy zaujmú celkom novým grafickým stvárnením príbehu. Všetkých sedem kníh je vložených v tvrdej kartónovej kazete s vyobrazením poštových sov, alebo s Roquefortským expressom.

Zberateľská limitovaná edícia Harry Potter 1-7 s plagátmi

Mimo klasickú „Anniversary sadu“ a verziu bežne predajnú, sa na trhu nachádza aj limitovaný počet len 100 kusov Harryho Pottera. Ide o presne ten istý komplet, aký je bežne v predaji, no v oveľa väčšej škatuli, precíznejšie zabalený a najmä pridanou hodnotou sú plagáty podpísané ilustrátorom,ktorý má na svedomí celé nové grafické stvárnenie slávneho čarodejníka. Na predaj je len na stránkach www.luxusnakniznica.sk, nejde o číslovanú verziu. Predaj prebieha priamo z ponuky 100 kusov. Cena kompletu je 90 EUR. Poštovné si slovenský zákazníci môžu užiť s cenovkou 0 EUR. V čase vydania článku je k dispozícii 37 kusov.

Mimo knižný komplet obsahuje sedem plagátov s podpisom ich autora Adriána Macha. Adrián Macho nie je známy len pre nové grafické stvárnenie Harryho Pottera, ale jeho meno je známe aj ako meno autora slávnej veľryby Gerdy a niekoľkých ďalších knižiek pre deti.

Obsah limitovanej „20 Anniversary“ edície

Pre zberateľov zaujímavá limitovaná edícia prichádza v pevnej škatuli kuriérom. Čiže priamo domov. Obchod známy ponukou luxusných kníh a špeciálnych zberateľských limitiek má svoju lepiacu pásku a vlastné presne rezané škatule.

Harry Potter limited edition slovakian poster IKAR 2020

Škatuľa je v mnoho lepšia, než iné doručenia z iných obchodov. Nehrozí narazenie rohov, čo je pri ťažkých vydaniach bežné. Tu máte záruku, že škatuľa má svoj tvar a knihe sa vo vnútri nič nestane. Prečo?

Harry Potter limited edition slovakian poster IKAR 2020

Po otvorení pevnej škatule sa vo vnútri nachádza presne formátovaná kartónová výplň. Kde sa nachádzajú plagáty? Upozorňuje nálepka. Možno preto, aby ste na ne nezabudli, alebo aby ste si ich nepoškodili pri neuváženom narábaní so škatuľou a kartónovou konštrukciou. (viditeľný zlom kartóna v záhybe je spôsobený prehnutím „krídel“ škatule kvôli foteniu. Ide o pevný hrubý kartón.)

Harry Potter Limitovaná edícia s plagátmi a podpisom Adriána Macha

Vo vnútri pod hlavnou kartónovou časťou sa nachádza nijako neporušený, celkom nový v celofáne obalený Harry Potter 1-7 komplet.

Harry Potter limited edition slovakian poster IKAR 2020

Plagáty sú zmotané do „rúrky“, obalebo ochranným papierom

Harry Potter limited edition slovakian poster IKAR 2020

Plagáty majú na viditeľnom mieste vždy aj podpis Adriána Macha, ilustrátora, ktorý pripravil túto novú grafickú podobu knižnej série Harry Potter. Na plagátoch sú veľké verzie grafiky, ktoré sú inak priamo na obálkach jednotlivých kníh. Preto 7 plagátov.

Postreh s cenou

Kniha v tejto verzii má cenovku 90 eur. Rovnaká cena je však maloobchodnou odporúčanou cenou aj pre bežný knižný set. Za túto cenu vám ho predajú niektoré kamenné kníhkupectvá. Ak predajca neponúkne priamo nejakú zľavu, cena 90 eur je tak ja bežný komplet bez plagátov na rôznych miestach.Inzercia:

Erika

Píšem o knihách, ktoré ma bavia, chcela by som si prečítať, alebo tých, ktoré nás jednoducho musia zaujímať, pretože sú...